Co najdete na stránkách blogu?

 

  • Aktuality SVJ.
  • Informace o tom, jak SVJ (Společenství vlastníků jednotek Jižní 3, 5, 7, 695 01 Hodonín) nemá vlastní účetnictví a nevede účetní knihy.
  • Informace o tom, jak SBD HODOŇAN (HODOŇAN, stavební bytové družstvo) nezákonně účtuje ve svém účetnictví finanční prostředky vlastníků SVJ, které vykazuje jako majetek SBD HODOŇAN.
  • Informace o tom, jak SBD HODOŇAN protiprávně účtuje SVJ ve svém vnitropodnikovém účetnictví jako bytové středisko SBD HODOŇAN.

 

Pokračujte prosím na stránku blogu

 

SVJ nemá vlastní internetové stránky a tento blog je mou soukromou aktivitou. Jsem vlastník SVJ a administrátor webu sám platím náklady na provoz.

Články blogu jsou zpracovány na základě veřejně dostupných informací, podle dokladů a informací vedoucí ekonomického úseku SBD HODOŇAN, informací advokátky SVJ a informací auditora SBD HODOŇAN.

Rád bych upozornil, že články blogu představují osobní názor autora a nejedná se o odborné texty. K článkům obvykle připojuji řadu dalších dokumentů a informací, které kvůli jejich rozsahu nemohu zveřejnit úplně. Pokud potřebujete něco konkrétního, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

Pokud jste v některém článku zaznamenali chybu, překlep, porušení autorských práv nebo nepřesné informace, prosím, dejte mi vědět prostřednictvím kontaktního e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkuji.

Autor